Služby

Naše služby

01.

Instalace FVE

Instalace fotovoltaické elektrárny je ideálním řešením pro využití solární energie a snížení vašich energetických nákladů. Fotovoltaické elektrárny.

02.

Elektroinstalace

S naším týmem zkušených elektrotechniků vám zajistíme bezpečnou a funkční elektroinstalaci, která splní veškeré technické normy a předpisy.

03.

Montáž

Montáž fotovoltaické elektrárny vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti – rádi se o vše postaráme.

04.

Servis

S naším týmem zkušených techniků se postaráme o pravidelnou údržbu a opravy vaší fotovoltaické elektrárny, abyste mohli využívat maximálního výkonu a dlouhodobé spolehlivosti.

Commercial Roofing

Vitae dictum tellus sed eu arcu amet tincidunt dignissim.

Risus varius adipiscing nam mauris, sit vel nunc lorem lacus, ut volutpat enim orci molestie est et lorem laoreet sit quis amet, nunc sed quam pretium nibh et, urna proin euismod sagittis.

Residential Roofing

Vitae dictum tellus sed eu arcu amet tincidunt dignissim.
Eleifend lorem magna nulla tristique amet, at eleifend in ipsum pellentesque ut fermentum ullamcorper vulputate augue scelerisque volutpat magna eget libero dui quam eu ut lacus sem suscipit lacus facilisis fames pellentesque.

Náš pracovní proces

01.

Konzultace

Nejdříve s Vámi prokonzultujeme všechny informace ohledně FVE.

02.

Návrh

Dále Vám vytvoříme propracovaný návrh přesně na míru.

03.

Instalace

Náš odborný tým Vám nainstaluje a vysvětlí vše ohledně FVE.

04.

Servis

Jsme Vám k dispozici 24/7 pro následný servis.

Srovnání technologií

Řešení VICTRON

MultiPlus-II 3000

Řešení VICTRON

MultiPlus-II 5000

Běžné hybridní měniče

Výkon

9 000

15 000

6 000 - 10 000

Max. výkon (VA)

16 500

27 000

6 000 - 11 000

Max. vstup panelů z měniče (W)

neomezeně

neomezeně

13 000

Pracovní rozsah MTTP (V)

od 53

od 53

180 - 950

Rozšíření o další panelové pole

ANO

ANO

NE

Ostrovní režim*

ANO

ANO

NE

Využití přetoků**

ANO

ANO

NE

Záruka od výrobců

5 let

5 let

5 - 10 let

Předpokládaná životnost

20 let

20 let

15 let

*Ostrovní režim u systému Victron znamená, že můžete v domácnosti vypnout elektrické hodiny od svého dodavatele energie (například ČEZ, EON, PRE, EDGE) a fungovat čistě na energii získanou ze slunce. V případě nepříznivého počasí nebo vyšší spotřeby energie domácností, se Victron za určitých podmínek automaticky připojí k distribuční síti, nebo aktivuje vlastní generátor či centrálu. To umožňuje dobíjení baterií nebo zajištění energie až do doby, kdy se podmínky pro výrobu solární energie zlepší. Tímto způsobem Victron maximalizuje využití obnovitelných zdrojů a minimalizuje závislost na tradičních dodavatelích energie.
**Victron je vybaven inteligentním systémem, který je schopný automaticky detekovat přebytečnou elektrickou energii produkovanou fotovoltaickými panely (FVE), která není v domě aktuálně využita. Pokud je baterie plně nabitá, Victron aktivuje elektrická zařízení jako je bojler, bazén a další. Tato zařízení poté pracují výhradně na energii ze slunce. Tento proces nejen optimalizuje využití fotovoltaických panelů, ale také pomáhá snížit opotřebení baterie tím, že zabraňuje jejímu nadměrnému nabíjení a vybíjení.
Co o nás říkají naši klienti

U firmy Rybář elektro jsme objednali instalaci fotovoltaické elektrárny na střechu rodinného domu. Rybář elektro se postarali o veškeré technické a administrativní záležitosti spojené s instalací. Díky této instalaci jsme se stali energeticky nezávislý a začali se nám výrazně snižovat naše náklady na elektřinu.

Monika Novotová
Byl jsem velmi spokojený se službou, kterou jsem obdržel od firmy při montáži mé fotovoltaické elektrárny. Celý proces byl profesionální a bezproblémový, a já bych rád poděkoval celému týmu za jejich úsilí a odbornost.
Petr Havlát
Od samotného začátku jsem byla ohromena komunikací s firmou. Jejich zástupci byli vstřícní a ochotní odpovědět na všechny mé dotazy a poskytnout mi veškeré potřebné informace. Pomohli mi vybrat nejvhodnější typ fotovoltaického systému pro mou domácnost a vysvětlili mi všechny možnosti a výhody.
Simona Peterková
Firma byla velmi profesionální a pečlivá. Pracovali rychle, ale přitom si dávali pozor na každý detail. Byli velmi ohleduplní k mému majetku a po dokončení práce uklidili veškerý nepořádek. Po dokončení montáže jsem byl příjemně překvapen výkonem mé nové fotovoltaické elektrárny.
Ladislav Kolář

Chcete se poradit?

Potřebujete radu nebo nezávaznou kalkulaci? 

Přejít nahoru